ege adisyon'da %57'e varan indirim fırsatını kaçırma! 0346 512 69 71 ya da Demo İste
#1 Kurulum ve bakım ücreti yok!

Garson Çağrı Sistemi

TEK DOKUNUŞLA GARSON TALEBİ

Ege Adisyon Garson Çağrı Sistemi müşteri taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmenizi sağlar. Personel dikkatini yoğunlaştırır ve işletmenizin performansını artırır. Böylelikle müşteri memnuniyeti sağlanırken işletmenizinde büyüyüp gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

adisyon garson çağırma sistemi, garson çağırma modülü, yeni nesil adisyon garson çağırma

YENİ TEKNOLOJİ İLE
YENİ NESİL GARSON ÇAĞRI SİSTEMİ

Ege Adisyon ile
Daha Hızlı Hizmet Sunun.Ege Adisyon Garson Çağrı Sistemi, İşletmenizdeki müşteri taleplerine hızlı ve doğrudan
cevap verebilmeniz için etkili bir araçtır. Garson Çağrı Sistemi sayesinde müşteriler isteklerini kolay bir şekilde iletebilir
ve garsonlarınız bu çağrılarla anında ilgilenebilir.


Müşteri Memnuniyetinizi Artırın


Ege Adisyon Garson Çağrı Sistemi, işletmenizdeki zaman alan sipariş süreçlerini ve hesap ödemek için oluşan kuyrukları önlemek adına etkili bir çözümdür. Müşterilerin siparişlerini minumum sürede iletebilmesi ve garson taleplerine personellerin anında cevap verebilmesini sağlar. Böylelikle müşterilerin bekleme süreleri minumuma düşer ve üstelik işletmenize daha hızlı hizmet sunma olanığı sağlar. Zamanında servis edilen siparişler, müşterilerin memnuniyet oranını artırıp aktif müşterilerin oluşmasında etkili olur.

garson çağırma modulü, şarkışla garson çağırma modülü, sivas garson çağırma sistemi, adisyon sistemi
garson çağırma butonu, garson çağırma sistemi

Sistemli Çalışma


Ege Adisyon Garson Çağrı Sistemi, personellerin masalar arasında dolaşmasını ortadan kaldırarak işletmenizin kalitesini artırır. Müşteriler, cep telefonlarından "Garson Çağır" butonu ile garson ihtiyaçlarını bildirebilirler. Böylece müşterilerin bekleme süreleri minumuma iner ve müşteri memnuniyetini artırır. Garson Çağrı Sistemi müşterileri bekletmeye, garsona seslenmeye son verir ve daha hızlı, kaliteli bir hizmet sunarak müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Aklınızda Sorular mı var?

Merak ettiğiniz herşeyi bizlere sorabilirsiniz. Müşterimiz olmak zorunda değilsiniz. Önceliğimiz sizleri memnun edebilmek ve sonrasında kazanabilmektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

  • Bulut Adisyon Sistemi nedir?

    Kurulum ve sunucu gerektirmeden, üyelik sistemi yani abone sistemi ile kullanılabilen, yeni nesil, hızlı, kolay kullanım ve güvenli sistemlere Bulut Tabanlı Sistem denir. Ege Adisyon ile işletmenizin anlık grafiklerini dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz. Üstelik Bulut Tabanlı sistemler sayesinde verileriniz daima güvende kalır.

  • Adisyo, Bulut Tabanlı Pos Sistemi olduğundan yatırım maliyeti gerektirmez. Sadece kullandığınız süre boyunca ay ay ödersiniz. Herhangi bir cihaz üzerinden üyelik oluşturabildiğinizden donanım maliyeti de gerektirmez. Kolay arayüz sayesinde herhangi bir eğitim gerektirmeden dakikalar içinde işletmenizi Adisyo ile yönetmeye başlayabilirsiniz.

  • Ege Adisyon sizleri kağıt, kalem, hesap makinesi gibi hataya ve zaman kaybına sebep olan birtakım uğraşlardan kurtarır. Ayrıca detaylı rapor sayesinde sizi gün sonunda saatlerce hesap kitap yapma derdinden de kurtardığı gibi işinizin su gibi akmasını sağlar. İşyeri içerisindeki mutfak, masa, sipariş, gel-al ve paket servislerinizi de tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız ekran veya yazıcı ile mutfak süreçlerinizi sistematik olarak yönetebilir, gelişmiş raporlama ve analiz seçenekleri ile günün sonunda işletmenizin karlılığını ölçeklendirebilirsiniz.

  • Ege Adisyon 'u herhangi bir kısıtlama olmadan 10 gün boyunca deneyebilirsiniz. 10 günlük deneme süresi Ege Adisyon'un bu kulvarda en büyük projesidir. Bu süre boyunca Ege Adisyon 'un işyerinize katacağı değer ve farklılıkları sizler deneyimleyebilirsiniz.

  • Ege Adisyon Sistemini, herhangi bir laptop, pc, tablet veya cep telefonu ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu da size işletmenizi kolayca yönetme imkanı sağlar. Bir bilgisayar, tablet veya yazıcı ihtiyacınız olduğunda, destek ekibimiz, işletmenizin gereksinimlerini karşılayacak donanım entegrasyonu konusunda size rehberlik edecektir.

  • Ege Adisyon ile hem işletme içerisindeki masa, qr menüden gelen siparişler, gel-al ve paket siparişlerinizi hem de dışarıdan gelen siparişlerinizi tek ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ege Adisyon olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Hemen bize ulaşın ve Ege Adisyon 'un size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

Adresimiz:

Pınarönü mah. Yeşilfırın sok. No:5/B Şarkışla/SİVAS

Telefon:

0 346 512 69 71

Yükleniyor...
Mesajınız iletildi! Teşekkürler...