ege adisyon'da %57'e varan indirim fırsatını kaçırma! 0346 512 69 71 ya da Demo İste
#1 Kurulum ve bakım ücreti yok!

Mağaza Barkodlu Satış

HIZLI VE KURULUM GEREKTİRMEZ

Ege Bilişim'in; Mağaza İşletmeleri için özel olarak geliştimiş olduğu Online Barkodlu Mağaza Satış Yazılımı ile satışları, envanteri, stokları ve çalışanları online olarak ister bilgisayardan ister cep telefonunuzdan kolaylıkla yönetin. Yeni nesil Bulut Tabanlı yazılımımız ile risksiz çalışmanın ve işletmenize katacağınız verimliliğin tadını çıkarın!

mağaza barkodlu satış programı, bulut tabanlı barkodlu satış programı, online mağaza barkodlu satış, şarkışla barkodlu satış, sivas barkodlu satış programı

BULUT TABANLI BARKODLU
MAĞAZA SATIŞ PROGRAMI

Bir Programdan Çok Daha Fazlası


Mağaza sektörüne özel olarak hazırlanan hızlı satış ekranında işletmenin barkod okuyucu yardımıyla
hızlı ve pratik bir şekilde nakit, kart ve veresiye satış yapmasını sağlar. Aynı ekran üzerinden satış, iskonto ve mağaza ikramı,
günlük satış, kasa raporları kolayca yapılabilir. Ege Bilişm Bulut Tabanlı Barkodlu Mağaza Satış Yazılımı ile ek modülleriyle tüm özellikleri içeren programımızla
detaylı bir şekilde ciro analizi ve raporla işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Barkodlu Mağaza Satış
Programı Size Neler Sunar?


Bulut tabanlı olan özel yalımımız ile verileniz asla kaybolmaz. Sıfır Risk ile işletmenizi kontrol altına alın.
İster bilgisayarınız üzerinden barkodlu satış yapın, ister cep telefonunuzun kamerası ile barkodlu satış yapın.
Ege Bilişim Barkodlu Mağaza Satış Programı, detaylı raporlar ile işletmenizi kontrol altında tutmanızı sağlayacaktır.
Dijital QR Menü

Ege Adisyon ile klasik kâğıt menülerdeki baskı maliyetlerinden kurtulun, müşterilerinizi memnun ederek gelirinizi arttırın. Ege Adisyon QR Menü, işletmenize maliyet ve zaman tasarrufu sağlarken, aynı zamanda daha esnek ve güncel bir menü sunmanızı sağlar.


Mutfak Yönetimi

Ege Adisyon Mutfak Yönetim Sistemi ile siparişin alındığı ilk andan hazırlanıp müşteriye ulaşmasına kadar olan tüm süreci kolayca yönetin, verimliliği arttırarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarın.


Stok Yönetimi

İşletmenizde olası aksaklıkların yaşanmaması için sürekli ürün sayımı yapmanıza gerek yok. Ege Adisyon' da tüm ürünlerinizin miktarını doğrudan takip edin. Doğru ve etkili stok kontrolü ile işletmenizin maliyetlerini azaltın, müşteri memnuniyetini arttırarak satışlarınızı optimize edin.


Detaylı Ciro Takibi

Sadece Ege Adisyon'a özgü 2 tarih arası ve 2 saat arası detaylı raporlama yapabilirsiniz. Ege Adisyon ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yapmış olduğunuz tüm satışlarınızın takibini yapabilirsiniz.


Garson Çağırma Modülü

Artık garsona seslenmeye son veriyoruz! Müşterileriniz oturduğu yerden Qr Kodu okutarak "Garson Çağır" butonu ile masalarına dilediği an garson talebinde bulunabilecekler.


QR Menü 'den Sipariş

Ne kadar yoğun olursanız olun müşteriler garsonu beklemez! Tek tıklamayla menüye eriştiren ve qr menü üzerinden sipariş verdiren hızlı hizmet.Müşterileriniz Qr Menü'nüzde inceleme yaparken aynı zamanda siparişini kendi oluşturabilir ve sisteme gönderebilir. Müşterileriniz QR kod okutarak menüye erişir ve siparişler direk sizin ekranınıza düşer.


Tüm Cihazlarla Uyumlu

Ege Adisyon, sizi tek bir cihaz kullanmaya zorlamaz. İnternet olan herhangi bir cihazdan işlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Tablet, telefon, masaüstü bilgisayarlar, notebook, all in one bilgisayarlar... İnternet bağlantısı olan dilediğiniz tüm cihazlarla kullanabilirsiniz.


Donanım

Ege Adisyon ihtiyacınıza uygun donanım çözümlerimizi uygun maliyetler ile sizlere sunarak işletmenize güç katıyor. Her koşulda siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı planlayarak asıl hedefemizin müşteri memnuniyeti olduğunu amaçlıyoruz.

Aklınızda Sorular mı var?

Merak ettiğiniz herşeyi bizlere sorabilirsiniz. Müşterimiz olmak zorunda değilsiniz. Önceliğimiz sizleri memnun edebilmek ve sonrasında kazanabilmektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

  • Bulut Adisyon Sistemi nedir?

    Kurulum ve sunucu gerektirmeden, üyelik sistemi yani abone sistemi ile kullanılabilen, yeni nesil, hızlı, kolay kullanım ve güvenli sistemlere Bulut Tabanlı Sistem denir. Ege Adisyon ile işletmenizin anlık grafiklerini dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz. Üstelik Bulut Tabanlı sistemler sayesinde verileriniz daima güvende kalır.

  • Adisyo, Bulut Tabanlı Pos Sistemi olduğundan yatırım maliyeti gerektirmez. Sadece kullandığınız süre boyunca ay ay ödersiniz. Herhangi bir cihaz üzerinden üyelik oluşturabildiğinizden donanım maliyeti de gerektirmez. Kolay arayüz sayesinde herhangi bir eğitim gerektirmeden dakikalar içinde işletmenizi Adisyo ile yönetmeye başlayabilirsiniz.

  • Ege Adisyon sizleri kağıt, kalem, hesap makinesi gibi hataya ve zaman kaybına sebep olan birtakım uğraşlardan kurtarır. Ayrıca detaylı rapor sayesinde sizi gün sonunda saatlerce hesap kitap yapma derdinden de kurtardığı gibi işinizin su gibi akmasını sağlar. İşyeri içerisindeki mutfak, masa, sipariş, gel-al ve paket servislerinizi de tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız ekran veya yazıcı ile mutfak süreçlerinizi sistematik olarak yönetebilir, gelişmiş raporlama ve analiz seçenekleri ile günün sonunda işletmenizin karlılığını ölçeklendirebilirsiniz.

  • Ege Adisyon 'u herhangi bir kısıtlama olmadan 10 gün boyunca deneyebilirsiniz. 10 günlük deneme süresi Ege Adisyon'un bu kulvarda en büyük projesidir. Bu süre boyunca Ege Adisyon 'un işyerinize katacağı değer ve farklılıkları sizler deneyimleyebilirsiniz.

  • Ege Adisyon Sistemini, herhangi bir laptop, pc, tablet veya cep telefonu ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu da size işletmenizi kolayca yönetme imkanı sağlar. Bir bilgisayar, tablet veya yazıcı ihtiyacınız olduğunda, destek ekibimiz, işletmenizin gereksinimlerini karşılayacak donanım entegrasyonu konusunda size rehberlik edecektir.

  • Ege Adisyon ile hem işletme içerisindeki masa, qr menüden gelen siparişler, gel-al ve paket siparişlerinizi hem de dışarıdan gelen siparişlerinizi tek ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ege Adisyon olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Hemen bize ulaşın ve Ege Adisyon 'un size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

Adresimiz:

Pınarönü mah. Yeşilfırın sok. No:5/B Şarkışla/SİVAS

Telefon:

0 346 512 69 71

Yükleniyor...
Mesajınız iletildi! Teşekkürler...